<< Tammikuu Helmikuu 2019 Maaliskuu >>
maanantaitiistaikeskiviikkotorstaiperjantailauantaisunnuntai
28.1. 29.1. 30.1. 31.1. 1.2. 2.2. 3.2.
16:30
16.30-18
Liikuntahalli
16:30
16.30-18.00
Liikuntahalli, Stolpenk...
15:45
Koulun futiskerho
Valintatalo
17:45
17.45-19.00 Huom.aika LUE VIESTI!
Harjunrinteen koulu F ovi
18:00
1800-1930
Agricolahalli, Koskenky...
08:30
Turnaus Hamina
Hamina
08:00
Talvisarja
Esport ratiopharm Arena...
16:30
16.30-18
Liikuntahalli
17:00
17.00 - 18.15
Liikuntahalli, Stolpenk...
18:30
Treenit 18.30-19.30 Määrlahdessa vanhan Valinta...
Valintatalo, Saaristoti...
17:45
17.45-19.00
Vanha Valintatalo Määrl...
 
12:30
13:30-15:00
Uusimaa Areena, Jääkiek...
 
17:00
Harjoitukset - Träningar 17-18
Vanha Valintatalo Määrl...
19:30
Treenit liikuntahallissa
Liikuntahalli, Brandens...
18:30
18.30- 20.00
Agricolahalli
18:30
18.30-19.45
Valintatalo
 
12:45
Treenit Uusimaa Arenassa
Uusimaa Areena, Jääkiek...
 
19:00
Valintatalo Määrlahti
 
18:30
18:30-20:00
Agricolahalli, Koskenky...
18:30
18.30-19.45
Valintatalo
 
15:00
15-16.30
Valintatalo
 
     
19:45
Treenit liikuntahallissa
 
15:00
15-16.30
Valintatalo
 
             
             
4.2. 5.2. 6.2. 7.2. 8.2. 9.2. 10.2.
16:30
16.30-18
Liikuntahalli
17:00
17.00 - 18.15
Liikuntahalli, Stolpenk...
18:30
Treenit 18.30-19.30 Määrlahdessa vanhan Valinta...
Valintatalo, Saaristoti...
17:45
17.45-19.00
Vanha Valintatalo Määrl...
18:00
1800-1930
Agricolahalli, Koskenky...
12:00
Keravan Energia Talvisarja
Lukkarintie, Lukkarinti...
16:00
Futsal FC Loviisa - MPS/PuVe
K3 SPORT ARENA, Koskelo...
16:30
16.30-18
Liikuntahalli
19:30
Treenit liikuntahallissa
Liikuntahalli, Brandens...
18:30
18:30-20:00
Agricolahalli, Koskenky...
18:30
18.30-19.45
Valintatalo
 
12:45
Treenit Uusimaa Arenassa
Uusimaa Areena, Jääkiek...
 
17:00
Harjoitukset - Träningar 17-18
Vanha Valintatalo Määrl...
   
18:30
18.30-19.45
Valintatalo
 
13:30
Harkat 13.30
Uusimaa Areena, Jääkiek...
 
19:00
Valintatalo Määrlahti
   
19:45
Treenit liikuntahallissa
 
15:00
15-16.30
Valintatalo
 
             
             
             
11.2. 12.2. 13.2. 14.2. 15.2. 16.2. 17.2.
16:30
16.30-18
Liikuntahalli
17:00
17.00 - 18.15
Liikuntahalli, Stolpenk...
18:30
Treenit 18.30-19.30 Määrlahdessa vanhan Valinta...
Valintatalo, Saaristoti...
17:45
17.45-19.00
Vanha Valintatalo Määrl...
 
12:00
Futsal EBK - FC Loviisa
Opinmäenn Liikuntahalli
10:00
Jäntevä-FC Loviisa
Ruonalan jalkapallohall...
16:30
16.30-18
Liikuntahalli
19:30
Treenit liikuntahallissa
Liikuntahalli, Brandens...
18:30
18:30-20:00
Agricolahalli, Koskenky...
18:30
18.30-19.45
Valintatalo
 
12:45
Treenit Uusimaa Arenassa
Uusimaa Areena, Jääkiek...
12:00
Porvoossa Uusimaa-Areena
17:00
Harjoitukset - Träningar 17-18
Vanha Valintatalo Määrl...
   
18:30
18.30-19.45
Valintatalo
     
19:00
Valintatalo Määrlahti
   
19:45
Treenit liikuntahallissa
     
19:00
19:00-20:30
Liikuntahalli, Stolpenk...
           
             
             
18.2. 19.2. 20.2. 21.2. 22.2. 23.2. 24.2.
 
19:30
Treenit liikuntahallissa
Liikuntahalli, Brandens...
18:30
Treenit 18.30-19.30 Määrlahdessa vanhan Valinta...
Valintatalo, Saaristoti...
19:45
Treenit liikuntahallissa
00:00
Ensimmäinen varutetilaus Sjölellä
15:00
Kuusysi-FC Loviisa klo 15-16.45. Pakkasraja -12 .
Lahden kisapuisto, Lahd...
10:00
Ottelu futuran 2 ja 4 joukkuetta vastaan
Uusimaa Areena, Jääkiek...
       
14:00
Varustetilauspäivä
 
16:45
Harjoitukset vanhan Valintalon tiloissa klo 16...
Valintatalo, Saaristoti...
             
             
             
             
             
25.2. 26.2. 27.2. 28.2. 1.3. 2.3. 3.3.
16:30
16.30-18
Liikuntahalli
17:00
17.00 - 18.15
Liikuntahalli, Stolpenk...
18:30
Treenit 18.30-19.30 Määrlahdessa vanhan Valinta...
Valintatalo, Saaristoti...
17:45
17.45-19.00
Vanha Valintatalo Määrl...
18:00
1800-1930
Agricolahalli, Koskenky...
07:15
Talvisarja
Esport ratiopharm Arena...
16:45
Harjoitukset vanhan Valintalon tiloissa klo 16...
Valintatalo, Saaristoti...
16:30
16.30-18
Liikuntahalli
19:30
Treenit liikuntahallissa
Liikuntahalli, Brandens...
18:30
18:30-20:00
Agricolahalli, Koskenky...
18:30
18.30-19.45
Valintatalo
 
15:00
15-16.30
Valintatalo
 
17:00
Harjoitukset - Träningar 17-18
Vanha Valintatalo Määrl...
   
18:30
18.30-19.45
Valintatalo
 
15:00
15-16.30
Valintatalo
 
17:00
FCFJ - T08
Uusimaa Areena, Jääkiek...
   
19:45
Treenit liikuntahallissa
     
19:00
Valintatalo Määrlahti
           
19:00
19:00-20:30
Liikuntahalli, Stolpenk...
           
20:30
Palaveri. Kaikki paikalle. Alaikäiset ottavat y...
Liikuntahallin kahvila