EJL jalgpallihall Jalgpalli 21

Me pelaamme täällä:

Eesti rannajalgpalli koondis Playerlineup.com

Joonas kirjoitti: Katsetan (6 kuukautta sitten)

Päivitetty noin tunti sitten

ProSecurity Partner Playerlineup.com

ProSecurity Partneri keskkond, kus saad ennast mängudele kirja panna või anda teada ka mitte osalemisest (valides siis kas IN või OUT).

Päivitetty 4 päivää sitten

Football ja Ice hockey
Sekajoukkue

FC ESTON VILLA Playerlineup.com

FC ESTON VILLA

Silver kirjoitti: Kell 14.00 pean tööl olema (Noin 20 tuntia sitten)

Päivitetty noin 20 tuntia sitten

JK Volta naiskond Playerlineup.com

Jaana kirjoitti: jõuan 21:00-ks (5 päivää sitten)

Päivitetty 5 päivää sitten

Naiset

FC Muusikud Nimenhuuto.com

rauno kirjoitti: Looži (vaatamine toimub EJL loožist, mis on veidi suurem ja asub LHV looži kõrval) pääseb VIP väravast alates ca 18:30 ja mäng algab kell 19:00. Loožis on cateringi poolt olemas joogid ja söögid. Kes soovib midagi ise kaasa võtta, siis see võimalus on samuti olemas. LHV poolt aitavad sissepääsu j... (27 päivää sitten)

Päivitetty 4 päivää sitten

Nõmme BSC Playerlineup.com

Nõmme BSC is a club founded by beach soccer players for the love of this beautiful sports often called as the "highlight show of football". We believe that beach soccer is the grand form of football with it's pure beaty and amazingly technical players. Our purpose has always been and always will be much higher than just winning. Our mission is to be true to the roots of the game and play beach soccer the way it was born on the beaches of Copacabana. That is why we always play with our heart and soul and we always have a touch of brazilian flair about our game. This is who we are at Nõmme Beach Soccer Club and we are beach soccer!

Henri kirjoitti: Vajadusel olen olemas :) (Noin kuukausi sitten)

Päivitetty noin kuukausi sitten

Beachsoccer

KäPa 10 City Nimenhuuto.com

Päivitetty 8 kuukautta sitten

Pojat

FC Tiigrid 2011 Playerlineup.com

FC Tiigrid & JK Loo U13 (2011-2013) võistkond

Eerik kirjoitti: Tere ja head uut aastat! Sellel aastal on plaanis mängida 2012 vanuseklassis ja 2011 sündinud poisid hakkavad võistlema koos 2010 poistega eraldi liigas (lisainfo tuleb Svenilt) Olen ise juba mitu kuud maadelnud kroonilise kurgupõletikuga ja andnud poolhaigelt trenne. Kahjuks ei olnud kasu ka pik... (9 kuukautta sitten)

Päivitetty 9 kuukautta sitten

Pojat

EJL jalgpallihall tunnetaan myös nimellä: Nike Arena ja Sportland Arena.

Treenaatko sinäkin täällä? Perusta joukkueellesi ilmaiset sivut Nimenhuutoon.

Näitä lajeja treenaamme normaalisti: