Hi5 Arena Lukionkatu 1, 04410 Järvenpää

Me pelaamme täällä:

gnistan Nimenhuuto.com

Gnistanin ikämiehet treenaavat FPA:lla Ilmoittautuminen joka viikko (IN/OUT) mahdollisimman ajoissa.

Antti kirjoitti: Jos jalat toipuneet maratonista (Noin 20 tuntia sitten)

Päivitetty noin 20 tuntia sitten

Jalkapallo ja Futsal
Oulunkylä, Helsinki
Miehet
140

Westend Indians P15-Edustus Nimenhuuto.com

Westend Indians P15-Edustus harjoittelee kolmesti viikossa ja pelaa salibandyliiton sarjoissa kahdella peliryhmällä! Joukkueeseen mahtuu uusia pelaajia! https://rekisteri.westendindians.fi/tiedustelu?_gl=1*1xcn5bk*_ga*MTAzNzY3NDY3My4xNzM5MzA0MzA5*_ga_DY6QML1VS3*MTc0NTg3MDQzOC4yMS4xLjE3NDU4NzA1MDAuNjAuMC4w

Joukkue etsii pelaajia: Heimon P15-Edustus harjoittelee kolmesti viikossa Otahallilla ja pelaavat sal...

Axel kirjoitti: Jalka vielä kipeä (4 päivää sitten)

Päivitetty noin 12 tuntia sitten

Salibandy
Ei asetettu
Sekajoukkue
32

HPS N3 Nimenhuuto.com

Joukkue etsii pelaajia

Essi kirjoitti: Ehin vasta pelin alkuun (19 päivää sitten)

Päivitetty noin 6 tuntia sitten

Jalkapallo
Ei asetettu
Naiset
39

Vipsu Nimenhuuto.com

Laura kirjoitti: +Krista (17 päivää sitten)

Päivitetty noin 6 tuntia sitten

Sulkapallo
Kerava
Sekajoukkue
33

Namika2010 Nimenhuuto.com

Heino kirjoitti: Tulee lämii (12 päivää sitten)

Päivitetty noin 6 tuntia sitten

Salibandy
Mäntsälä
Pojat
44

Keparoi Nimenhuuto.com

Helsinkiläisen harrasteurheiluseuran jalkapallojaosto. www.toukolanteras.fi/jalkapallo/joukkueet/keparoi/ www.facebook.com/keparoi Otteluohjelma: http://www.splhelsinki.fi/taso/sarja.php?turnaus=kesa14&sarja=7D&lohko=1

Tauno kirjoitti: Tuun jos kerkeen yksistä juhlista (1 päivä sitten)

Päivitetty 1 päivä sitten

Jalkapallo
Helsinki
Miehet
87

FC LaPa A Nimenhuuto.com

Tavoitteena Ylläpitää ja kehittää jalkapallotaitoja eteenpäin. Tarjolla on pelaajille monipuolisia harjoituksia, teemalla "kilpailua tosissaan mutta ei liian vakavasti vaan hauskanpito mukana". Harjoittelu Harjoituksissa ikäluokat ovat yhdessä. Talvella kaksi saliharjoitus. Lisäksi juoksu- ja koordinaatioharjoituksia amiksen suoralla helmikuu- maaliskuu 1 kertaa viikossa. Kesällä harjoituksia tarjolla useampia, pääosin Amiksella ja Kimpisessä. Tapahtumia kesällä yleensä 4-5 kertaa viikossa.

Joukkue etsii pelaajia: Tule pelaamaan jalkapalloa! Olemme joukkue Lappeenrannan keskustan alueella j...

Päivitetty 2 päivää sitten

Jalkapallo
Lappeenranta
Pojat
59

HePu Nimenhuuto.com

Kulttuuri- ja urheiluseura FC Helsingin Pumppu. Fudista ja kulttuuria vuodesta 2008.

Jukka kirjoitti: Voi olla että kääntyy outiksi. Family business... (4 päivää sitten)

Päivitetty 4 päivää sitten

Jalkapallo
Helsinki
Miehet
83

IVI Nimenhuuto.com

Joukkue etsii pelaajia: 15.3.2022 Tähtäimessä palata M6-divariin kaudelle 2022-2023 koronapaussin jäl...

Pekka kirjoitti: Epäkunnossa (7 kuukautta sitten)

Päivitetty 10 päivää sitten

Salibandy
Ei asetettu
Miehet
24

Hi5 Arena tunnetaan myös nimellä: Järvenpään lukio, Järvenpää, Järvenpään liikuntahalli, Järvenpää-talo, Lukionkatu, Lukio TN, Myllytie, Lukio TN, Järvenpää, Lukionkatu 1, Kartanon Koulu, Lukio, Ravintola Huvila, FysioAkatemia Oy ja Hi5 Arena, Järvenpää.

Treenaatko sinäkin täällä? Perusta joukkueellesi ilmaiset sivut Nimenhuutoon.

Näitä lajeja treenaamme normaalisti:
Jalkapallo
Salibandy
Koripallo
Lentopallo
Pesapallo
Jääkiekko
Futsal
Padel
Pingpong
Sing
Badminton
Golf
Tanssi